Who is who?

Dit zot goed #parentfriendly team is dagelijks working apart together. Iedereen met zijn eigen expertise en samen BAM… vuurwerk.

Meer weten over onze expertise? Check dan zeker eens onze insights

Naar insights

Anne Cornut

Founder & Sales Director

anne@maisonslash.be

0478 49 70 02

Ingrid Renders

Founder & Creative Director

ingrid@maisonslash.be

0486 28 84 31

Anne Claes

Content & Community Manager NL

anneke.claes@maisonslash.be

Elodie Hubin

Content & Community Manager FR

elodie@maisonslash.be

Natalie Bongaerts

Project Manager

natalie@maisonslash.be

Mirte Van Campenhout

Digital Content Creator

mirte@maisonslash.be

Marlies De Beuckelaer

Content Creator

marlies@maisonslash.be

Liesbeth Claes

Marketing Manager Branded Content

liesbeth@maisonslash.be

Elke Vandebroek

Content Contributor

elke@maisonslash.be

Lobke Gielkens

Content Contributor

lobke@maisonslash.be

DO YOU WANT TO JOIN OUR TEAM? CHECK OUR VACANCIES