Who is who?

Dit zot goed #parentfriendly team is dagelijks working apart together. Iedereen met zijn eigen expertise en samen BAM… vuurwerk.

Meer weten over onze expertise? Check dan zeker eens onze insights!

Naar insights

Anne Cornut

Founder / Sales Director

anne@maisonslash.be

0478 49 70 02

Ingrid Renders

Founder / Creative Director

ingrid@maisonslash.be

0486 28 84 31

Anne Claes

Content / Community Manager NL

anneke.claes@maisonslash.be

Elodie Hubin

Content / Community Manager FR

elodie@maisonslash.be

Natalie Bongaerts

Project Manager

natalie@maisonslash.be

Mirte Van Campenhout

Shop / Digital Campaign / Social Media Manager

mirte@maisonslash.be

Marlies De Beuckelaer

Redactrice / Inbound Marketeer

marlies@maisonslash.be

Grace Larose

Branded content Key Account Manager

grace.larose@maisonslash.be

Ine D'hoe

Creative Copywriter

ine.dhoe@maisonslash.be

Coralie Defraigne

Digital Marketeer FR

coralie.defraigne@maisonslash.be

DO YOU WANT TO JOIN OUR TEAM? CHECK OUR VACANCIES